• Milé naše školské rodinky,

v tomto ROKU DOBRÝCH SPRÁV 2022 sme síce pre chrípkové prázdniny nestihli všetko podľa našich predstáv, ale dobrou správou je, že nie všetko musí byť podľa predstáv, aby sa našlo milión dôvodov na dobré správy!!! :)

Tieto si budeme "rozbaľovať a tešiť sa na ne v roku 2023♥.

Vianočné prázdniny si užite do 8.1, v škole sa vidíme 9.1.2023.

Nezabudnime, že:

-to, čo je pod stromčekom, je menej dôležité než to, od koho to je - preto strávte tento čas  vo vzácnosti chvíľ s tými, ktorých milujete a tými, ktorí milujú Vás;

-Vianoce sú vtedy, keď láska nezostáva iba pri slovách, ale je činná. A vždy, keď milujeme takouto láskou, vtedy sú Vianoce... nech sú teda Vianoce pre nás na pokračovanie a žijeme ich aj po návrate do školičky.

♥♥♥

PS: Chýbame si, ale neplačme pre to! :) Vianoce sú časom radosti! :) :) :)

• Dištančné vyučovanie - chrípkové prázdniny 20. 12 - 22. 12. 2022

• Milí naši,

na základe dnešného vysokého počtu chýbajúcich žiakov a po konzultácii s RÚVZ v Liptovskom Mikuláši sa od ZAJTRA 20.12.2022 (utorok) do 22.12.2022 (štvrtok) učíme VO VŠETKÝCH TRIEDACH formou zadaní DIŠTANČNÝCH ÚLOH všetkých predmetov podľa rozvrhu jednotlivých dní (podmienky odoslania splnených úloh si určujú jednotliví vyučujúci) a teda ŽIACI NIE SÚ PRÍTOMNÍ V ŠKOLE.

Ďalšie informácie:

a) všetky deti sú odhlásené z obedov v ŠJ;

b) dištančné úlohy vypĺňajú zdravé deti, choré deti sa liečia a plniť dištančné úlohy je pre nich IBA dobrovoľné;

c) dištančné úlohy budú zadané na každý deň ráno

Ak niektorí rodičia nemáte možnosť dozoru svojich detí, ponúkame pre žiakov 1.-5. ročníka náhradnú alternatívu:

1. žiaci môžu prísť do školy ako obyčajne

2. počas vyučovania od 7,45 do 11,30 žiaci pod dozorom vychovávateľov plnia dištančné úlohy

3. 11,30 idú žiaci na obed (ak ich prihlásite – prosíme tak učiniť ešte DNES, zajtra je už neskoro)

4. poobedňajší ŠKD do 16,00 je zabezpečený, v stredu 21.12.2022, a vo štvrtok 22. 12. 2022 len do 15,00 hod. Ak by niekto predsa potreboval dlhší dozor, napíšte nám správu a budeme sa snažiť vyriešiť situáciu.

Prosíme Vás, aby ste poslali len zdravé deti, a tiež ak ste ostatní v rodine zdraví.

Veľmi sme chceli zachovať vyučovanie v škole, ale po prepočítaní počtu chýbajúcich a chorých  žiakov sme sa rozhodli, že zdravie je prvoradé.  Ďakujeme za pochopenie.