• KONIEC ŠK. ROKA 2021/2022 - informácie

• POSLEDNÝ ŠK. DEŇ:

Milí naši, a je to tu!

V našej škole trošku predčasne/skrátene (máme na to skvelé stavebné dôvody), ale ZAJTRA, t.j. 28.6.2022, sa vidíme so všetkými oficiálne poslednýkrát v tomto školskom roku.

6:15 - kto potrebuje, príde - ranný dozor ako obvykle

7:00 - kto môže, príďte pomôcť spevákom - nácvik piesní na sv. omšu

(ak by ste aj nestihli prísť skôr, ten, kto vie spievať, choďte si sadnúť a pomôcť spievať ku spevákom)

8:00 - Záverečná svätá omša v kostole Panny Márie Ružencovej

9:00 - Slávnostné ukončenie šk. roka 2021/2022 (výnimočne) v TELOCVIČNI pri ZŠ A. Hlinku

-nasledujú 15-30 minútové záverečné stretnutia v triedach

(1. a 3. ročník sa presúvajú do priestorov v kultúrnom dome, 2. ročník zostáva v telocvični, 5. ročník sa presúva do katechetickej miestnosti)

-kluBobíčatá (žiaci 1.-5. ročníka) zostávajú do 13:30 vo svojich oddeleniach ŠKD (tí, ktorí sa ozvali a potrebujú čas v ŠKD predĺžiť, podľa dohody).

! ! ! V škole po nás nezostáva už ničaté nič - domov berieme aj prípadné posledné pozostatky :) ! ! !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

29.6.-30.6.2022 - ŠKD v obmedzenej forme pre nahlásených žiakov v čase od 7:00 do 15:00 hod.

-Kto sa dodnes nenahlásil na obed do ŠJ, prosíme, pribaľte deťom väčšie desiaty. Ďakujeme za pochopenie.-

LETO V NAŠEJ ŠKOLE:

1. Budeme sa uchádzať o grant na Letnú školu, avšak nakoľko je táto zameraná na konkrétne cieľové skupiny žiakov s obmedzením počtu žiakov v skupine, boli oslovené iba vybrané skupiny žiakov. Ku dnešnému dňu sa skupina vytvorila a naplnila. Počítame s niekoľkými náhradníkmi a v prvom júlovom týždni Vás budeme kontaktovať v prípade získania grantu ohľadom bližších informácií pre realizáciu tohto projektu.

2. Stále je ešte pár dní možnosť prihllásiť sa na Hejného tábor, ktorý sa na základe mimoriadnej odozvy realizuje aj v tomto lete, a rovnako ako predtým, v priestoroch našej školy.

3. Dostavujeme, prestavujeme, renovujeme, pripravujeme, oddychujeme...aby sme sa v plnej kráse a sile stretli všetci (okrem našich deviatakov) 5. septembra na slávnostnostnom otvorení šk. roka 2022/2023 v Kultúrnom dome A. Hlinku.

DO VIDENIA -POSLEDNÝKRÁT- ZAJTRA! ♥♥♥