• DOD 21.3.2024 (štvrtok)

• Náš DOD je určený pre všetkých, ktorí majú záujem vstúpiť do našej školskej rodiny (či sú už rozhodnutí na 200% :) alebo sú v procese rozhodovania) a chceli by nasať z našej atmosféry či vidieť v realite priestory, ZŠAH tím, najmä však deti v procese učenia v rámci jednodlitvých metód a foriem učenia.

Účasť je podmienená jedine príchodom v rozmedzí od 7,35 do 7,45. Po tomto čase sú k dispozícii 3 bloky, ktoré môžete absolvovať čiastočne alebo v plnosti - ako to vyhovuje Vám:).

1. BLOK: 7,45 - 8,00 - WARM UP

(káva, čaj, Vaše otázky ► naše odpovede,  výber triedy/tried, do ktorých nahliadnete)

2. BLOK: 8,00 - 8,30 -  PRVÁCKY KUK

-návštevníci DODu sa v bloku č. 1 rozhodujú, na akú vyučovaciu hodinu ku prvákom vstúpia (SJL, MAT, ANJ)

-v tejto triede strávia plných 30 minút (nevchádzame do nich neskôr, ani nevychádzame skôr, aby práca detí nebola narušovaná)

-do každej triedy je možný vstup maximálne 10 osobám (vrátane detí), t.z. ak je miestnosť už obsadená, k dispozícii zostávajú ešte zvyšné

-po strávení času v triede majú návštevníci k dispozícii čas na presun a otázky či rozhovor s učiteľkou

3. BLOK:  8,45 - 9,15 - KUK ZVYŠNO - PRVOSTUPNIARSKY

-princíp rovnaký ako pri bloku č. 2, možnosť vstúpiť do tried druháckych a tretiackej (MAT, ANJ, SJL)

ODPORÚČANIE:

Nie je nevyhnutným prísť do školy so svojim dieťaťom, avšak určite sa tomu potešíme - nohovoriac o tom, že v prípade predškoláka počas nadchádzajúceho zápisu nebude pre dieťa toto prostredie nové a neznáme.

Vítaní sú aj tí, ktorí chcú (zvažujú) vstup do našej školskej rodiny vo vyššom ročníku.

TRIEDNA UČITEĽKA BUD. PRVÁKOV:

Triednu učiteľku budúcich prvákov spoznávajú rodičia neskôr, na júnovom stretnutí, ktoré je určené výhradne len pre nich a konkrétne oboznámenie sa so špecifikami a fungovaním našej školy.